Pudzianowski: ciężko było ustać, ból był ogromny


- Trafiłem go w kość i śródstopie się poprzestawiało. Ból był taki, że ciężko było ustać na tej nodze. Nie pokazywałem tego po sobie, bo wiedziałem, że muszę po prostu walczyć dalej - mów Mariusz Pudzianowski na łamach "Super Expressu" po przegranej walce z Timem Silvą.

Jones wróciła w kiepskim stylu


Marion Jones zadebiutowała w koszykarskiej lidze WNBA, w barwach zespołu Tulsa Shock z Oklahomy. Jej klub przegrał w sobotę 74:80 z Minnesota Lynx na otwarcie sezonu. Była lekkoatletka amerykańska grała trzy minuty i 19 sekund, ale nie zdobyła punktów.

Piętnaste mistrzostwo Polski celem szczypiornistek SPR Lublin


Utrzymanie krajowego prymatu to jeden z zasadniczych celów piłkarek ręcznych lubelskiej drużyny SPR. Bardzo istotne jest także mocniejsze zaznaczenie obecności na arenie europejskiej. Zespół mocnym akcentem zainaugurowały nowy sezon zdobywając niedawno pierwszy w historii tej dyscypliny Superpuchar Polski.

Sawicki powiększa przewagę nad rywalami


Czołowy polski kierowca samochodów sportowych, Damian Sawicki zajął trzecie miejsce w wyścigu serii SEAT Leon Supercopa na legendarnej Północnej Pętli toru Nuerburgring i tym samym umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej mistrzostw.

PLH: Cracovia rozbita w Nowym Targu


Hokeiści Comarch Cracovii nieoczekiwanie przegrali w Nowym Targu z Wojasem Podhalem 4:8. O porażce mistrzów Polski zaważyła przede wszystkim fatalnie rozegrana druga tercja, którą "Szarotki" wygrały aż 5:0.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego