Snajper przedłużył kontrakt z Realem Madryt


Napastnik Realu Madryt, Gonzalo Higuain przedłużył swój kontrakt z klubem do końca czerwca 2016 roku - poinformował oficjalny serwis "Królewskich".

Pro Tour w Warszawie: mistrz Polski blisko awansu


Artur Daniel odniósł dwa zwycięstwa w kwalifikacjach i jest bliski awansu do turnieju głównego Pro Touru tenisistów stołowych w Warszawie. W czwartek mistrz Polski zagra z również niepokonanym Bułgarem Stanisławem Gołowanowem.

"Reprezentacja? Tak, ale nie po znajomości"


Jacek Kazimierski niebawem opuści drużynę Wisły Kraków i zostanie współpracownikiem selekcjonera reprezentacji Polski. Być może już niedługo na powołanie będzie mógł liczyć zatem bramkarz krakowian, Mariusz Pawełek - czytamy w "Dzienniku Polskim".

Mc Carty: to bardzo ważne zwycięstwo


- Nie widzę problemu w tym, że mam pełnić rolę lidera w mojej drużynie. Staram się jej pomagać zarówno na, jak i poza boiskiem - powiedział po meczu z Łotwą, reprezentant Rosji Kelly McCarty.

Zdobywca "Złotej Piłki": nie sądziłem, że zwyciężę z taką ogromną przewagą


- To dla mnie ogromny zaszczyt. Radość jest podwójna, bo jestem pierwszym w historii piłkarzem z Argentyny, który otrzymał tę nagrodę - powiedział Lionel Messi (FC Barcelona), który zwyciężył w tegorocznym plebiscycie "France Football" na najlepszego piłkarza grającego w Europie.

znalezionych: 22175, strona 13 z 4435
<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego