Vinterberg w jury Off Plus Camera


Duński reżyser Thomas Vinterberg ("Festen") będzie jednym z jurorów, oceniających filmy walczące o Krakowską Nagrodę Filmową - poinformowało biuro prasowe festiwalu Off Plus Camera.

Grupa Pudelsi pracuje obecnie nad nowym singlem. U nas możecie już posłuchać wersji demo utworu "Białe Orły"! Formacja Bad Religion po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. Punk rockowa legenda wystąpi 17 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego w ramach nowego warszawskiego festiwalu rockowego. Piosenkarka otrzymała ciekawą rolę w filmie "The Last Dragon".W ostatnich dniach często słyszymy utwór "Requiem d-moll (KV 626)" (lub po prostu "Requiem") - jedno z najwybitniejszych dzieł Mozarta. Firma Gutek Film na październik zaplanowała premierę kolekcji płyt DVD z filmami Michelangelo Antonioniego. Płyta z poezją Tadeusza Gajcego recytowaną przez aktora Borysa Szyca i w interpretacji muzycznej Adama Pierończyka została wydana przez Muzeum Powstania Warszawskiego jako kolejna odsłona projektu "Gajcy".

Znany jako frontman Sepultury Derrick Green kończy prace nad debiutanckim albumem zespołu Musica Diablo. W ramach promocji dzieła brazylijska formacja odwiedzi nasz kraj z dwoma koncertami.

Projekcja trzeciej części trylogii "Władca Pierścieni", z muzyką na żywo i w obecności kompozytora Howarda Shore'a, zakończyła w sobotę, 22 maja, 3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. To był niezapomniany wieczór. 6 listopada ukaże się reedycja ostatniej płyty Kasi Kowalskiej, "Antepenultimate".

J.J. Abrams oświadczył, iż jeszcze nie podpisał kontraktu na wyreżyserowanie sequela "Star Trek". W rankingu najbardziej znanych wokalistów i wokalistek zwyciężyła Doda, odnotowując zdecydowany wzrost popularności. W stolicy Francji można od wtorku oglądać wystawę "Chopin w Paryżu" zorganizowaną z okazji 200-lecia urodzin polskiego kompozytora. Ekspozycji towarzyszy cykl recitali chopinowskich wykonywanych na instrumentach z epoki.Janet Jackson przygotowała nową piosenkę do filmu. Nagranie nosi tytuł "Nothing" i właśnie trafiło do sieci. Prawie 300 litewskich dzieci z Puńska i Sejn (woj. podlaskie) oraz z Litwy bierze udział w 19. Festiwalu Litewskich Teatrów Dziecięcych, który rozpoczął się w sobotę w Domu Litewskim w Sejnach. To największy tego typu przegląd litewskiej twórczości w Polsce. 16 metrów pod ziemią, w schronie przeciwlotniczym pod szczecińskim dworcem kolejowym wystąpi Tomasz Gwinciński z koncertem na gitarę solo - poinformował w czwartek Marcin Niewęgłowski z biura samorządowej instytucji kultury "Szczecin 2016".

Black River z nowym klipem


"Black'N'Roll" - taki tytuł nosi najnowszy klip zespołu Black River. Teledysk premierowo można zobaczyć w naszym serwisie.

Dokumentalny film o Radiohead


25 sierpnia w Parku Cytadela w Poznaniu wystąpi zespół Radiohead. Tuż przed koncertem będzie można obejrzeć dokumentalny film "Meeting People Is Easy".

Spielberg rezygnuje z "Harveya"


Steven Spielberg zrezygnował z reżyserii filmu "Harvey" - informuje "Variety". Miał to być jego pierwszy film, zrealizowany dla zreformowanego studia DreamWorks.

To lubi Enrique Iglesias! Przebój lata?


Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy klip Enrique Iglesiasa. Letnia, taneczna piosenka "I Like It" zapowiada album "Euphoria", który ukaże się 5 lipca.

Nieznane wspomnienia o Brunonie Schulzu


Nieznane dotąd wspomnienia o Brunonie Schulzu, m.in. opowieść modelki jego rysunków, znalazły się w książce "Zatracenie w Schulzu" Krzysztofa Miklaszewskiego. "Punktem ciężkości moich rozważań jest jednak wpływ Schulza na twórczość innych artystów" - powiedział Miklaszewski na środowej promocji książki.

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego