Golf też będzie elektryczny


Wygląda na to, że Niemcy zaczynają bać się... Francuzów. Jeszcze do niedawna Volkswagen szczycił się tym, że w jego ofercie nie ma ani hybryd, ani pojazdów elektrycznych, a firma proponuje klientom "przemyślane rozwiązania".

Chyba każdy fan motoryzacji chciałby mieć porsche. Ale czy takie? Najdłuższy tunel drogowy w Polsce powstanie w ciągu trasy S3 Legnica - Lubawka na wysokości Starych Bogaczowic (Dolnośląskie); będzie miał długość 2290 m. 70-kilometrowa trasa S3 zostanie oddana do użytku pod koniec 2013 r. Nawet kilkadziesiąt tysięcy kierowców, złapanych przez straż miejską na fotoradar i sądownie ukaranych za przekroczenie prędkości, może się domagać zwrotu zapłaconych pieniędzy, informuje "Rzeczpospolita"."Szukam młodej dziewicy, z wielkim sercem. Szybkiej, zadbanej i doświadczonej." Brzmi śmiesznie? Ba, nawet głupio. To już sześć lat, od kiedy na żadnej liście startowej nie pojawia się nazwisko Janusza Kuliga - jednego z najlepszych polskich kierowców w historii. Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zakończył przebudowę jednego z najniebezpieczniejszych miejsc na mapie drogowej Podkarpacia - odcinka drogi krajowej nr 9 w miejscowości Wyżne.

Do końca roku team Renault podejmie decyzję, czy w 2010 roku pozostanie w rywalizacji o samochodowe mistrzostwo świata Formuły 1. Niedawno kontrakt z tym zespołem podpisał Robert Kubica.

W tym tygodniu powinniśmy być przygotowani na opady deszczu ze śniegiem, a nawet samego śniegu. General Motors (GM) i Shanghai Automotive Industry Corp (SAIC) utworzą spółkę joint-venture, która będzie produkować i sprzedawać samochody w Indiach.

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu kierowcy za zaatakowanie innego kierowcy, który go wyprzedził. Jak wiesz, to kliknij TUTAJ Całe dziesięć lat. Aż tyle szwedzki producent kazał nam czekać na nowe wcielenie Volvo S60.Współpraca Mitsubishi i grupy PSA (Peugeot i Citroen) układa się tak dobrze, że obie firmy postanowiły rozszerzyć jej zakres. To jeden z najczarniejszych weekendów na polskich rogach. Chociaż w Polsce produkowany jest od 2007 roku, chevrolet aveo to rzadki widok na naszych drogach.

Co czeka Kubicę w F1...


Więcej wyścigów, więcej kierowców, zakaz tankowania podczas zawodów - to niektóre z nowości, jakie czekają kibiców Formuły 1 w nowym sezonie, który rozpocznie się 14 marca w Bahrajnie.

Postawili krzyżyk na zakopiance


W pełni nowoczesnej drogi z Krakowa w Tatry w najbliższych latach nie będzie - informuje "Rzeczpospolita".

Jechał audi prawie 220 km/h


Nyscy policjanci zatrzymali obywatela Wietnamu, pędził swoim audi A6 z prędkością 218 km/h.

Testy F1 z niespodziankami


Australijczyk Mark Webber (Red Bull) uzyskał najlepszy czas jednego okrążenie podczas testów Formuły 1 na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną.

A4. Cena nielegalna!


Spółka Stalexport Autostrada Małopolska naruszyła prawo narzucając konsumentom nieuczciwe ceny za przejazd remontowanym odcinkiem autostrady A4.

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego