Ino-Rock: Anathema główną gwiazdą


Melancholijni Brytyjczycy z grupy Anathema to główna gwiazda trzeciej odsłony Ino-Rock Festival, który odbędzie się w połowie września w Inowrocławiu.

Juliette Binoche wystąpi w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej. Zapaśnik Paul Heyman oskarżył Rihannę o kradzież okładki! Jednak muzycy Anthrax zmienili zdanie i podczas nadchodzącej trasy nie będą występować z Johnem Bushem, lecz z innym byłym wokalistą, Joeyem Belladonną."Promise And Terror" - to tytuł nowego albumu sygnowanego nazwiskiem Blaze'a Bayleya, brytyjskiego wokalisty i byłego frontmana Iron Maiden i Wolfsbane. W najbliższy weekend, 27 i 28 arca w Operze Bałtyckiej odbędzie się premiera słynnego singspielu Mozarta - "Czarodziejski Flet". To trzecia część tryptyku mozartowskich arcydzieł nad Bałtykiem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wydawnictwa należy spodziewać się w 2010 roku. Muzycy zamierzają wydać również soundtrack, który skomponowali do obrazu "The Box" z Cameron Diaz w roli głównej.

W Teatrze na Woli trwają próby do piątkowej premiery spektaklu "Trzy siostrzyczki Trupki", na podstawie najnowszej sztuki Macieja Kowalewskiego. Publiczność zobaczy w przedstawieniu m.in. Ewę Szykulską i Rafała Mohra.

Tom Jones wyjawił szczegóły nowego albumu. Krążek zatytułowany "Praise & Blame" ukaże się 26 lipca. Do rozgłośni radiowych trafił najnowszy singiel Ferida pt. "Neon".

Podczas gdy Kings Of Leon kontynuuje obecnie swoją światową trasę koncertową, znani producenci pracują nad remiksami albumu grupy z Nashville "Only By The Night". W 2010 roku w Cieszynie zorganizowane zostaną obchody 1200. rocznicy legendarnego założenia miasta. Zgodnie z przewidywaniami, z okazji jubileuszu do jednego z najstarszych miast na Śląsku przybędą tysiące turystów, aby wziąć udział w wielu wydarzeniach, które zaplanowano na cały rok. W sobotę (27 marca) Wytwórnią Filmów Fabularnych we Wrocławiu zawładną połamane dźwięki spod znaku drum'n'bass i dubstepu.W kwietniu, będziemy mieli okazję zostać świadkami prezentacji najnowszego audiowizualnego spektaklu Łukasza L.U.Ca Rostowskiego opowiadającego w nowoczesny sposób historię wydarzeń, które przed siedemdziesięciu laty miały miejsce w Katyniu. W sobotę, 6 lutego w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się recital Janusza Radka. Artysta zaprezentuje premierowy "Koncert na głos i ręce". Wokalistka zespołu Lamb, Lou Rhodes, która przed kilkoma tygodniami wydała swoją nową solową płytę "One Good Thing" w specjalnym wywiadzie dla Onet.pl opowiedziała o genezie powstania tego albumu. "Po tragicznej śmierci siostry, moje życie mocno się zmieniło" - wyznała.

Raper znieważył żonę prezydenta?


Afera we Francji. Czy raper La Fouine znieważył Carlę Bruni, żonę Nicolasa Sarkozy'ego?

Natasza Urbańska i Patricia Kazadi wróciły z USA


Natasza Urbańska oraz Patricia Kazadi wróciły właśnie z Filadelfii gdzie nagrywały utwory do projektu "Poland…Why Not?".

Robbie Williams w brytyjskim "Idolu"


Robbie Williams pojawi się w nowym sezonie popularnego programu "The X Factor".

Minister kultury apeluje do RAI o nadanie "Katynia" Wajdy


Minister kultury Włoch Sandro Bondi zaapelował w środę do telewizji publicznej RAI o emisję "Katynia" Andrzeja Wajdy. Tym samym poparł postulat polityków centroprawicowej koalicji rządowej.

Samotny, dotknięty depresją papież w filmie Morettiego


W rzymskim miasteczku filmowym Cinecitta i w gmachu ambasady Francji, majestatycznym Palazzo Farnese, trwają zdjęcia do filmu "Habemus Papam" Nanniego Morettiego. To historia nowo wybranego papieża, cierpiącego na depresję. Jego rzecznika gra Jerzy Stuhr.

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego