Tychy. Nie będzie zwolnień


W zakładach Fiata w Polsce nie planuje się redukcji pracowników - powiedział w sobotę wiceminister spraw zagranicznych Włoch Alfredo Mantica, składający wizytę w Warszawie.

Od trzech do pięciu parkingów podziemnych w centrum na co najmniej 2,3 tys. miejsc obiecuje stołeczny ratusz. Citroen nie spuszcza z tonu. Ledwie w sprzedaży pojawił się nowy model DS3, a już Francuzi postarali się o jego usportowioną wersję. Wśród producentów reprezentacyjnych limuzyn dla prezesów największych na świecie koncernów liczy się tylko kilka firm. Największy bój o klienta toczy się pomiędzy mercedesem klasy S a BMW serii 7.Z powodu padającego śniegu w całym kraju są duże utrudnienia w ruchu - alarmuje policja i apeluje do kierowców o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do trudnych warunków panujących na drogach. Firma Stalexport łamie przepisy budowlane, nie dbając o stan techniczny latarni na autostradzie A4. Nieczynne słupy oświetleniowe na drodze są w fatalnym stanie. To wniosek, jaki płynie z raportu Małopolskiego Nadzoru Budowlanego - ustalił reporter RMF FM Maciej Grzyb. Na cztery lata pozbawienia wolności skazał w poniedziałek Sąd Rejonowy w Brzozowie (Podkarpackie) policjanta za spowodowanie wypadku, w którym zginęli dwaj 3-letni bracia, a dwie kolejne osoby zostały ciężko ranne.

Najszybsze są czerwone. Najbardziej eleganckie - czarne. Za najpraktyczniejsze uchodzą srebrne.

Wczoraj wieczorem w Old Billingsgate w Londynie odbyła się światowa premierowa najnowszej 37. edycji Kalendarza Pirelli. Programy rządowych dopłat do samochodów okazały się strzałem w dziesiątkę.

Na salonie we Frankfurcie Toyota zaprezentuje po raz pierwszy auto nazwie auris HSD full hybrid concept. Przepustowość ulic jest ograniczona. Problem korków dotyczy aglomeracji na wszystkich kontynentach. Przyczyna powstawania zjawiska znana jest od lat. Honda pokazała w Tokio prototyp samochodu klasy MPV o nazwie skydeck.Wczoraj około godz. 12.00 na parkingu w okolicy banku w Parczewie 19-latek przy użyciu noża i policyjnego lizaka próbował wymusić na 55-letnim kierowcy opuszczenie miejsca parkingowego. Z powodu normy emisji spalin Euro 5, która ma być powszechna od nowego roku, ceny samochodów u dilerów będą rosnąć i to nawet o 10 proc. Blondynka pierwszy raz wyjeżdża sama samochodem do miasta.

Honda CR-Z


Na salonie w Tokio Honda zaprezentowała prototyp o nazwie CR-Z.

10 rannych w wypadku busa


Dziesięć osób zostało rannych w zderzeniu volkswagena golfa z busem mercedes sprinter na drodze krajowej 25 w Sławęcinku k. Inowrocławia (woj. kujawsko-pomorskie).

Nowe alfy, fiaty i lancie


W środę, na trwającej blisko pięć godzin konferencji prasowej, koncern Fiat ogłosił swój długodystansowy plan rozwoju.

Opel astra sport tourer


Wprawdzie niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie samochodów kompaktowych pozostaje VW golf, ale na godnego rywala wyrasta nowy opel astra.

Jak nie zginąć w zimie


Chociaż ekolodzy straszą nas globalnym ociepleniem i widmem rozpalonych słońcem tropikalnych plaż Bałtyku, przyroda nie daje się ogłupić. Zimna i nieubłagana robi swoje.

nasze sekretariat organizuje marycha szkoły także wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na nasze gabinet organizuje trawa szkoły również wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych.

tanie wycieczki szkolne http://www.fajnewycieczki.pl/

Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne również holender szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego